kõik kategooriad

WPC suurepärased seinapaneelid

Sa oled siin : Avaleht> Tooted > WPC suurepärased seinapaneelid

0101 plastikust seinapaneelid
0303 puidust seinapaneel
04 seinapaneelid wpc
05 seinapaneelid wpc
06 duši seinapaneelid
Odavad vastupidavad lauad puitplast komposiit pvc wpc seinapaneeli disain
Odavad vastupidavad lauad puitplast komposiit pvc wpc seinapaneeli disain
Odavad vastupidavad lauad puitplast komposiit pvc wpc seinapaneeli disain
Odavad vastupidavad lauad puitplast komposiit pvc wpc seinapaneeli disain
Odavad vastupidavad lauad puitplast komposiit pvc wpc seinapaneeli disain

Odavad vastupidavad lauad puitplast komposiit pvc wpc seinapaneeli disain


Puitplasti komposiidid (Wood-Plastic Composites, WPC) on uut tüüpi komposiitmaterjalid, mis on viimastel aastatel sise- ja välisviimistlustööstuses õitsele löönud. See on uut tüüpi materjal, mis on segatud erinevate toorainetega nagu PVC, PE ja puidujahu.

Küsitlus
Kirjeldus

1.Description

Puitplasti komposiidid (Wood-Plastic Composites, WPC) on uut tüüpi komposiitmaterjalid, mis on viimastel aastatel sise- ja välisviimistlustööstuses õitsele löönud. See on uut tüüpi materjal, mis on segatud erinevate toorainetega nagu PVC, PE ja puidujahu.

tehnilised nõuded
1
2
3


Toote nimiOdavad vastupidavad lauad puitplast komposiit wpc pvc seinapaneelid
MUDELYL15909
Suurus (laius ja paksus)159 * 09mm
Üheteistkümnes2.8 m, 2.95 m, 3.0 m või kohandatud
MaterilaPuidust Pastic komposiit
VärvilisedKohandatud
Leegiaeglustav taseB1 (WPC toote kõrgeim tase)
VeeimavusVähem kui 1%
Maksetähtaeg30% T / T deponeeritud, saldo 70% T / T makstud enne saatmist
taotlusKaubanduslik või kodune siseviimistlus
PaigaldamineKiire ja lihtne paigaldamine
MOQ500 meetri
Brändi nimiEvokeWPC
PakendProfessionaalne ekspordikarp, kaubaalus või kohandatud
TarneperioodJooksul 10 päeva
Pärast müüki teenustTagastamine ja asendamine
Garantii30 aastat
FUNKTSIOONID

painduv seinapaneel

1) Hea töötlemisvõime

Puitplasti komposiidid sisaldavad plasti ja kiude, mistõttu on nende töötlemisomadused sarnased puiduga. Neid saab saagida, naelutada ja hööveldada puidutöötlemistööriistadega ning nende naelakinnitusvõime on oluliselt parem kui teistel sünteetilistel materjalidel. Mehaanilised omadused on paremad kui puitmaterjalid. Naela püsivus on üldiselt 3 korda suurem kui puidul ja 5 korda puitlaastplaadil.

2) Head tugevusomadused

Puitplasti komposiidid sisaldavad plastikut, seega on neil parem elastsusmoodul. Lisaks, kuna see sisaldab kiude ja on täielikult plastiga segatud, on sellel lehtpuiduga samaväärsed füüsikalised ja mehaanilised omadused, nagu surve- ja paindekindlus, ning selle vastupidavus on tavalistest puitmaterjalidest oluliselt parem. Pinna kõvadus on kõrge, tavaliselt 2-5 korda suurem kui puidul.

3) Veekindlus, korrosioonikindlus, pikk kasutusiga

Puitplastmaterjalid ja nendest valmistatud tooted on puiduga võrreldes vastupidavad tugevatele hapetele ja leelistele, veele ja korrosioonile, ei paljune baktereid, ei ole kergesti söödavad putukatel ning ei kasvata seeni. Pikk kasutusiga, kuni 50 aastat või rohkem.

4) Suurepärane reguleeritav jõudlus

Lisandite kaudu võivad plastid muutuda, nagu polümerisatsioon, vahutamine, kõvenemine ja modifitseerimine, muutes seeläbi puitplastmaterjalide omadusi, nagu tihedus ja tugevus, ning vastata ka erinõuetele, nagu vananemisvastane, antistaatiline ja tuld tõkestavad.

5) Valguse stabiilsus ja värvimisomadused

Sellel on ultraviolettkiirguse stabiilsus ja hea värvimisomadus.

6) Keskkonnasõbralik

Selle suurim eelis on jäätmete muutmine aardeks ning neid saab 100% taaskasutada ja taastoota. See võib laguneda ja ei põhjusta "valget reostust". See on tõeline roheline toode.

7) Laialdased tooraineallikad

Puitplasti komposiitmaterjalide tootmise plastist tooraineks on peamiselt suure tihedusega polüetüleen või polüpropüleen ning puidukiuks võib olla puidujahu, terakliid või puidukiud, samuti on vaja vähesel määral lisaaineid ja muid abiaineid. .

8) Toetage OEM-i

Seda saab teha mis tahes kuju ja suurusega vastavalt vajadusele.

Omadused02

taotlus

taotlus

Pakendid & kohaletoimetamine

Pakendamine ja saatmine

Pakend:

Pakkisime professionaalsetesse ekspordikarpidesse või puidust kaubaalustesse.

Toetage kohandatud logo pakkimist.

Saadetis:

Masstootmine: tavaliselt meritsi (FCL / LCL)

Näidis: rahvusvahelise ekspressi teel

Firmast

1

1) 10 aastat tehase poolt garanteeritud kvaliteeti

Shandong Yulin New Decoration Materials Co., Ltd. on Shandong Fuju New Materials Co., Ltd. filiaalettevõte, mis on 60000 10 ruutmeetri suurune tehas, millel on enam kui XNUMX-aastane WPC-toodete valmistamise kogemus. Rikkalik tootmiskogemus võib tagada kõrge kvaliteedi.

2) Keskenduge WPC materjalide kaunistustoodetele

Meie ettevõte on spetsialiseerunud WPC siseviimistlusmaterjalide uurimis- ja arendustegevusele, tootmisele ja müügile. Meie peamiste toodete hulka kuuluvad WPC seinapaneelid, torud, laed, seinakatted, terrassid ja tarad jne. Pühendame klientidele kvaliteetsete toodete pakkumisele täiustatud seadmete ja kvalifitseeritud personali abil.

3) Rikkalikud tootesarjad - garanteeritud kohaletoimetamine

Meil on rohkem kui 30 ekstrusiooni tootmisliini, sealhulgas 9 suuremahulist ekstrusiooni tootmisliini, rohkem kui 500 komplekti erinevaid abrasiivseid tööriistu ja aastane toodang üle 20,000 26 tonni puitplastist keskkonnakaitsematerjale. Süvatöötlemiskeskuses on 12 külmliimiga katmisliini, 1 PUR kuumsulavkatte tootmisliini, 4 UV-värvi pinnatöötlusseade ja XNUMX pinnareljeefseadet, et luua klientidele kvaliteetseid, mitme kategooria keskkonnasõbralikke dekoratiivmaterjale. Viimastel aastatel on meie tehas kasutusele võtnud mitmeid eelseadmeid, mis on pühendunud uute tootmisprotsesside ja koostiste väljatöötamisele, et parandada kvaliteeti ja pakkuda rohkem stiile.

4) Täiuslik kvaliteedijuhtimissüsteem

Meie kvaliteedikontrolli osakond töötab välja iga kaubapartii kvaliteedikontrolli plaanid. Alates materjali kontrollist kuni pakendi kontrollimiseni tagame, et iga protsess on täielikult standardile vastav. Värskendame teie tellimuse iga etappi ja pakume kõikidele klientidele saatmiseelse kontrolli teenust.

5) rikkalik ekspordikogemus

Meie tooteid on eksporditud enam kui 80 riiki nagu USA, Austraalia, Saksamaa, Mehhiko, Brasiilia jne. Meie oskuslik rahvusvaheline müük suudab teie vajadused tabada ja pakkuda teile parimat lahendust! Tere tulemast, et kõik kliendid üle kogu maailma külastaksid meie tehast!

Miks valida meid

Miks valida meid

Sertifikaadid

Sertifikaadid

Täielike sertifikaatide saamiseks võtke meiega ühendust!

FAQ

1) Millised on teie müügijärgse teeninduse või garantiipoliitikad?

Pakume teie ostetud toodetele 5-30-aastast garantiid või garantiid. Pärast toodete kättesaamist, kui need on purunenud või neil on muid kvaliteediprobleeme, tagastame teile kogu makse, välja arvatud vääramatu jõu korral. Protsessi käigus teie müük või teie kliendid tavapäraselt kasutavad (mitteinimesed tekitavad kahju), kui on probleeme kvaliteediga, korraldame ka raha tagastamise. Sellistes olukordades vajame, et aitaksite meil halbadest toodetest pilte või videoid koguda. Vajadusel läheme teie riiki tegelikku olukorda kontrollima. Kui te ei soovi raha tagasi maksta, saame teile vastavad tooted ka tagasi saata.

2) Kas toetate OEM-i?

Jah. Toetame täielikku OEM-i. Saate kujundada mudeli, värvi, suuruse ja pakendi.

3) Mis on teie näidispoliitika?

Pakume oma tavapäraste stiilide jaoks tasuta näidiseid. Maksame kohandatud näidiste eest.

4) Mis on maiustuste aeg?

Tavaliselt 10 päeva jooksul.

KÜSITLUS

Kuumad kategooriad