kõik kategooriad

Uudised

Sa oled siin:Avaleht> Uudised

Tere tulemast Tai kliendikülastusele 17. juulil

Aeg: 2023-08-04 Tabamused: 45

1

Meil on hea meel teatada, et meie lugupeetud WPC siseruumide seinapaneelide tehasel Linyis Hiinas oli au võõrustada 17. juulil Taist pärit hinnatud klienti. See visiit tähistas olulist verstaposti meie rahvusvahelises äritegevuses, kuna jätkame oma kohaloleku laiendamist globaalsel turul.

Visiidi ajal tervitas meie pühendunud meeskond Tai delegatsiooni soojalt, pakkudes neile põhjalikku ringkäiku meie kaasaegses tootmisüksuses. Lugupeetud külalistele anti põhjalik arusaamine meie arenenud tootmisprotsessidest, tutvustades kõrgeid kvaliteedistandardeid, mida järgime igas tootmisetapis.

Külastus andis meie Tai kolleegidele suurepärase võimaluse olla oma silmaga tunnistajaks uuenduslikele tehnoloogiatele, mille oleme kasutusele võtnud, et suurendada WPC siseruumides kasutatavate seinapaneelide keskkonnasõbralikkust ja jätkusuutlikkust. Rõhutasime oma pühendumust keskkonnasäästlikkusele, kaasates oma tootmistavadesse taastuvaid ressursse.

Lisaks pidasid meie disaini- ja uurimiseksperdid külalisdelegatsiooniga viljakaid arutelusid, jagades teadmisi seinapaneelide tööstuse viimastest trendidest ja tarbijate eelistustest. Koostööline ideede vahetus tugevdas veelgi meie arusaamist Tai turust, võimaldades meil oma tooteid paremini kohandada vastavalt nende konkreetsetele vajadustele ja eelistustele.

Külastus lõppes pikaajalise koostöölepingu allkirjastamisega meie ettevõtte ja Tai lugupeetud kliendi vahel, mis tugevdas strateegilist partnerlust, et täita nende nõuded WPC siseseinapaneelidele. See leping tähistab pika ja eduka koostöö algust, tugevdades meie kohalolekut Kagu-Aasia turul.

Seda edukat külastust mõtiskledes oleme tänulikud Tai partnerite usalduse eest meie toodete ja teenuste vastu. Oleme jätkuvalt pühendunud kõrgeimate kvaliteedi-, jätkusuutlikkuse ja klientide rahulolu standardite järgimisele, kui asume sellele põnevale kasvu- ja koostööteekonnale.

Edaspidi kinnitab meie ettevõte veel kord oma pühendumust tugevate suhete edendamisele klientidega kogu maailmas, tehnoloogilise arengu võimalusi ja jätkamist juhtiva tegijana ülemaailmses WPC-seinapaneelide tööstuses.

Meie toodete ja teenuste kohta lisapäringute ja teabe saamiseks võtke meiega julgelt ühendust.

Kuumad kategooriad